Firma PRO – ACTIV SP.J istnieje na polskim rynku już od ponad 20 lat i wciąż umacnia swoją pozycję oferując szeroką ofertę odzieży promocyjnej.
Dzięki bogatej ofercie i sporemu doświadczeniu w branży odzieżowo promocyjnej jesteśmy w stane zaoferować odzież promocyjną w najlepszych cenach.
Jesteśmy także w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do dużych jak i mniejszych firm kt.
Wiemy dobrze że odzież rpomcyjna wraz z logo firmy zwiększa prestiż - w zasadzie logo umieszczone na odzieży czy różnych akcesoriach jest podstawowym elementem brandingu i sprawia, że identyfikacja wizualna firmy która się na nią decyduje jest spójna,
co w oczach Państwa potencjalnych klientów z pewnością będzie dobrze odebrane. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór oryginalnej odzieży promocyjnej, w której skład wchodzą t-shirty, polo, koszule, bluzy, kurtki, czapki, swetry, bezrękawniki, a także szlafroki i ręczniki.
Zadowolenie naszych klientów jest naszą największą radością, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Nasza odzież promocyjna i akcesoria wyróżnia się bardzo dobrą jakością wykonania, a co ważniejsze doskonałą jakością zdobień w postaci druku cyfrowego UV, tampodruku, tłoczenia, sitodruku, haftu, kalki ceramicznej czy wielu innych.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego produktu nadającego się na akcesoria czy odzież promocyjną. Zapraszamy - odzież promocyjna w najlepszej cenie