Od ponad 20 lat nasza firma znana jest z wysokiej klasy produktów reklamowych, takich jak odzież reklamowa i inne gadżety promocyjne.
W naszej ofercie w atrakcyjnej cenie wysokiej jakości odzież reklamowa, akcesoria, plecaki i torby ze znakowaniem dla dużych i małych firm praktycznie z całego kraju.
Dzięki dużemu doświadczeniu i zaufaniu jakim obdarzyli nas nasi klienci jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom dotyczących odzieży reklamowej.
Wykonujemy wysokiej jakości trwałe nadruki na odzieży, a także innym powierzonym nam produktach reklamowych, dbając o to by każde znakowanie było na jak najwyższym poziomie.
Obecnie już coraz więcej firm decyduje się na stworzenie odzieży reklamowej w postaci koszulek, polarów, czapek, kurtek czy innych elementów garderoby.
Taki zabieg służy nie tylko osiągnięciu spójnej identyfikacji wizualnej, ale także lepszej rozpoznawalności marki. W firmie PRO – ACTIV SP.J.  wykonujemy najwyższej jakości nadruki na odzieży przy zastosowaniu najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak sitodruk, druk cyfrowy UV, tłoczenie, kalkę ceramiczną, haft, doming czy termotransfer. Od wielu lat współpracujemy ze światowej klasy firmami i organizacjami, którzy zadowoleni z naszych usług polecają nas dalej. Miło nam będzie gościć także i Państwa w gronie naszych interesantów. Zachęcamy do skorzystania z oferty odzieży reklamowej najlepszych producentów.